Wiązary dachowe

więźba tradycyjna

zadaszenia, altanki

domy z bala

Firma DREWFORM powstała w 1990 roku, co daje nam aż 26 lat doświadczenia w projektowaniu i wykonawstwie konstrukcji drewnianych. Zakład został wybudowany na obrzeżach Kostrzyna nad Odrą. Dzięki takiemu położeniu mogliśmy się stale rozwijać, a hałas emitowany przez maszyny i urządzenia nie jest uciążliwy dla innych mieszkańców. Stale rosnące zapotrzebowanie na drewno i produkty z nim związane spowodowało, że z małej firmy przekształciliśmy się w firmę średnią.

Zatrudniamy coraz większą liczbę pracowników oraz wykwalifikowaną kadrę informatyczno-budowlaną. Z biegiem czasu zmodernizowaliśmy nasze maszyny i urządzenia. Wraz z wejściem naszego kraju do Unii Europejskiej korzystamy z programu „Unia Dla Przedsiębiorczych. Program Konkurencyjność”. Nabycie nowoczesnych maszyn i urządzeń spowodowało poprawę jakości naszych gotowych wyrobów.


Dzięki temu odbiorcami naszych produktów są zarówno klienci krajowi jak i zagraniczni. Od wielu lat sprzedajemy nasze produkty na rynku niemieckim, a ostatnio wkroczyliśmy także na rynek francuski i szwedzki.
U naszych dotychczasowych klientów cieszymy się renomą i uznaniem, a wszystko to dzięki naszym produktom i usługom.